09.09.2023 - 10.09.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
09/09 | AD San Juan | 0 - 1 | Calahorra | 17:00 |
09/09 | Valle de Egüés | 0 - 1 | Gernika | 18:00 |
09/09 | Bilbao Athletic | 0 - 1 | Utebo | 18:30 |
09/09 | Barbastro | 0 - 0 | UD Logroñés | 18:30 |
09/09 | Arenas Club | 1 - 1 | Barakaldo | 19:00 |
09/09 | Mutilvera | 0 - 0 | Tudelano | 19:30 |
10/09 | RZ Deportivo Aragón | 3 - 0 | Náxara | 11:30 |
10/09 | Alavés B | 1 - 0 | Real Sociedad C | 12:00 |
10/09 | Izarra | 0 - 1 | Brea | 18:00 |
16.09.2023 - 17.09.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
16/09 | Brea | 1 - 2 | Valle de Egüés | 18:30 |
16/09 | Bilbao Athletic | 4 - 0 | Barbastro | 19:00 |
16/09 | Utebo | 1 - 1 | Barakaldo | 21:00 |
17/09 | UD Logroñés | 4 - 1 | Izarra | 12:00 |
17/09 | Real Sociedad C | 1 - 1 | RZ Deportivo Aragón | 16:00 |
17/09 | Náxara | 0 - 1 | Mutilvera | 17:00 |
17/09 | Calahorra | 0 - 1 | Arenas Club | 17:30 |
17/09 | Gernika | 3 - 1 | Alavés B | 18:00 |
17/09 | Tudelano | 3 - 0 | AD San Juan | 18:00 |
23.09.2023 - 24.09.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
23/09 | Valle de Egüés | 0 - 0 | UD Logroñés | 16:30 |
23/09 | Mutilvera | 0 - 0 | Real Sociedad C | 18:30 |
23/09 | AD San Juan | 2 - 1 | Náxara | 18:30 |
23/09 | Arenas Club | 1 - 2 | Tudelano | 18:30 |
24/09 | RZ Deportivo Aragón | 1 - 1 | Gernika | 11:30 |
24/09 | Alavés B | 5 - 0 | Brea | 12:00 |
24/09 | Barbastro | 1 - 1 | Utebo | 17:00 |
24/09 | Izarra | 0 - 1 | Bilbao Athletic | 18:00 |
24/09 | Barakaldo | 1 - 1 | Calahorra | 18:00 |
30.09.2023 - 01.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
30/09 | Real Sociedad C | 4 - 0 | AD San Juan | 17:45 |
30/09 | Bilbao Athletic | 3 - 1 | Valle de Egüés | 18:00 |
30/09 | Utebo | 1 - 0 | Calahorra | 19:00 |
01/10 | Brea | 0 - 1 | RZ Deportivo Aragón | 16:30 |
01/10 | Gernika | 1 - 1 | Mutilvera | 17:00 |
01/10 | Náxara | 0 - 0 | Arenas Club | 17:00 |
01/10 | Barbastro | 2 - 3 | Izarra | 17:00 |
01/10 | Tudelano | 0 - 1 | Barakaldo | 18:00 |
01/10 | UD Logroñés | 1 - 1 | Alavés B | 18:00 |
07.10.2023 - 08.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
07/10 | Valle de Egüés | 3 - 0 | Barbastro | 16:15 |
07/10 | Arenas Club | 0 - 2 | Real Sociedad C | 18:00 |
07/10 | Mutilvera | 1 - 2 | Brea | 18:30 |
08/10 | RZ Deportivo Aragón | 1 - 1 | UD Logroñés | 11:30 |
08/10 | Alavés B | 0 - 2 | Bilbao Athletic | 12:00 |
08/10 | Izarra | 1 - 2 | Utebo | 17:00 |
08/10 | Calahorra | 0 - 2 | Tudelano | 17:00 |
08/10 | AD San Juan | 0 - 0 | Gernika | 18:00 |
08/10 | Barakaldo | 1 - 0 | Náxara | 18:00 |
14.10.2023 - 15.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
14/10 | Brea | 1 - 0 | AD San Juan | 17:00 |
14/10 | Bilbao Athletic | 2 - 0 | RZ Deportivo Aragón | 18:00 |
14/10 | Real Sociedad C | 0 - 1 | Barakaldo | 20:15 |
15/10 | Barbastro | 3 - 2 | Alavés B | 12:00 |
15/10 | Izarra | 0 - 2 | Valle de Egüés | 17:00 |
15/10 | Gernika | 2 - 2 | Arenas Club | 17:00 |
15/10 | Náxara | 0 - 1 | Calahorra | 17:00 |
15/10 | UD Logroñés | 3 - 0 | Mutilvera | 18:00 |
15/10 | Utebo | 2 - 2 | Tudelano | 18:00 |
21.10.2023 - 22.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
21/10 | Valle de Egüés | 0 - 1 | Utebo | 16:00 |
21/10 | Mutilvera | 0 - 3 | Bilbao Athletic | 17:00 |
21/10 | AD San Juan | 0 - 4 | UD Logroñés | 17:00 |
22/10 | RZ Deportivo Aragón | 0 - 2 | Barbastro | 11:30 |
22/10 | Alavés B | 3 - 1 | Izarra | 12:00 |
22/10 | Arenas Club | 0 - 0 | Brea | 17:00 |
22/10 | Calahorra | 0 - 2 | Real Sociedad C | 17:00 |
22/10 | Barakaldo | 3 - 3 | Gernika | 18:00 |
22/10 | Tudelano | 2 - 0 | Náxara | 18:00 |
28.10.2023 - 29.10.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
28/10 | Valle de Egüés | 0 - 2 | Alavés B | 16:30 |
28/10 | Barbastro | 0 - 0 | Mutilvera | 16:30 |
28/10 | Gernika | 2 - 0 | Calahorra | 18:00 |
28/10 | Utebo | 3 - 2 | Náxara | 18:00 |
28/10 | Brea | 0 - 2 | Barakaldo | 18:30 |
29/10 | Bilbao Athletic | 3 - 1 | AD San Juan | 11:30 |
29/10 | Izarra | 1 - 3 | RZ Deportivo Aragón | 17:00 |
29/10 | UD Logroñés | 5 - 1 | Arenas Club | 18:00 |
29/10 | Real Sociedad C | 1 - 2 | Tudelano | 18:00 |
04.11.2023 - 05.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
04/11 | Mutilvera | 1 - 0 | Izarra | 17:00 |
04/11 | Calahorra | 2 - 1 | Brea | 18:00 |
04/11 | Arenas Club | 0 - 3 | Bilbao Athletic | 18:30 |
05/11 | Alavés B | 0 - 1 | Utebo | 11:30 |
05/11 | RZ Deportivo Aragón | 2 - 0 | Valle de Egüés | 11:30 |
05/11 | AD San Juan | 3 - 1 | Barbastro | 17:00 |
05/11 | Barakaldo | 1 - 1 | UD Logroñés | 17:00 |
05/11 | Náxara | 0 - 1 | Real Sociedad C | 17:00 |
05/11 | Tudelano | 5 - 0 | Gernika | 18:00 |
11.11.2023 - 12.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
11/11 | Valle de Egüés | 0 - 2 | Mutilvera | 16:00 |
11/11 | Bilbao Athletic | 2 - 1 | Barakaldo | 17:00 |
12/11 | Alavés B | 1 - 0 | RZ Deportivo Aragón | 12:00 |
12/11 | Barbastro | 0 - 0 | Arenas Club | 12:00 |
12/11 | Brea | 1 - 3 | Tudelano | 12:00 |
12/11 | Izarra | 1 - 0 | AD San Juan | 16:30 |
12/11 | Gernika | 1 - 1 | Náxara | 17:00 |
12/11 | Utebo | 3 - 1 | Real Sociedad C | 17:30 |
12/11 | UD Logroñés | 4 - 0 | Calahorra | 18:00 |
18.11.2023 - 19.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
18/11 | Mutilvera | 1 - 3 | Alavés B | 16:30 |
18/11 | AD San Juan | 2 - 0 | Valle de Egüés | 17:00 |
18/11 | Real Sociedad C | 2 - 0 | Gernika | 18:00 |
19/11 | RZ Deportivo Aragón | 2 - 0 | Utebo | 11:30 |
19/11 | Arenas Club | 1 - 2 | Izarra | 17:00 |
19/11 | Barakaldo | 1 - 0 | Barbastro | 17:00 |
19/11 | Calahorra | 0 - 1 | Bilbao Athletic | 17:00 |
19/11 | Tudelano | 1 - 1 | UD Logroñés | 17:00 |
19/11 | Náxara | 3 - 0 | Brea | 17:00 |
25.11.2023 - 26.11.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
25/11 | Valle de Egüés | 0 - 1 | Arenas Club | 16:00 |
25/11 | Utebo | 1 - 0 | Gernika | 17:30 |
25/11 | Bilbao Athletic | 4 - 0 | Tudelano | 18:00 |
25/11 | Brea | 0 - 1 | Real Sociedad C | 18:00 |
26/11 | RZ Deportivo Aragón | 2 - 0 | Mutilvera | 11:30 |
26/11 | Alavés B | 2 - 0 | AD San Juan | 12:00 |
26/11 | Barbastro | 1 - 0 | Calahorra | 15:45 |
26/11 | Izarra | 0 - 0 | Barakaldo | 16:30 |
26/11 | UD Logroñés | 5 - 0 | Náxara | 18:00 |
02.12.2023 - 03.12.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
02/12 | Mutilvera | 0 - 3 | Utebo | 16:30 |
02/12 | AD San Juan | 0 - 1 | RZ Deportivo Aragón | 17:00 |
02/12 | Tudelano | 0 - 0 | Barbastro | 18:00 |
02/12 | Arenas Club | 1 - 2 | Alavés B | 19:00 |
03/12 | Calahorra | 2 - 1 | Izarra | 16:30 |
03/12 | Barakaldo | 1 - 0 | Valle de Egüés | 17:00 |
03/12 | Náxara | 1 - 2 | Bilbao Athletic | 17:00 |
03/12 | Gernika | 1 - 0 | Brea | 17:00 |
03/12 | Real Sociedad C | 2 - 0 | UD Logroñés | 18:00 |
09.12.2023 - 10.12.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
09/12 | Mutilvera | 1 - 0 | AD San Juan | 16:30 |
09/12 | Izarra | 1 - 0 | Tudelano | 16:30 |
09/12 | Bilbao Athletic | 3 - 0 | Real Sociedad C | 17:00 |
10/12 | RZ Deportivo Aragón | 2 - 1 | Arenas Club | 11:30 |
10/12 | Alavés B | 1 - 2 | Barakaldo | 12:00 |
10/12 | Barbastro | 3 - 0 | Náxara | 15:45 |
10/12 | Valle de Egüés | 1 - 1 | Calahorra | 16:00 |
10/12 | Utebo | 1 - 1 | Brea | 17:00 |
10/12 | UD Logroñés | 7 - 1 | Gernika | 18:00 |
16.12.2023 - 17.12.2023 | ||||
---|---|---|---|---|
16/12 | Arenas Club | 0 - 0 | Mutilvera | 18:00 |
16/12 | Real Sociedad C | 0 - 1 | Barbastro | 18:30 |
16/12 | Barakaldo | 1 - 0 | RZ Deportivo Aragón | 19:30 |
17/12 | Utebo | 3 - 2 | AD San Juan | 11:30 |
17/12 | Calahorra | 0 - 2 | Alavés B | 16:30 |
17/12 | Náxara | 3 - 1 | Izarra | 16:30 |
17/12 | Tudelano | 1 - 4 | Valle de Egüés | 17:00 |
17/12 | Gernika | 1 - 1 | Bilbao Athletic | 17:00 |
17/12 | Brea | 0 - 2 | UD Logroñés | 17:00 |
06.01.2024 - 10.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
06/01 | Bilbao Athletic | 3 - 0 | Brea | 16:00 |
07/01 | RZ Deportivo Aragón | 0 - 0 | Calahorra | 11:30 |
07/01 | Alavés B | 3 - 2 | Tudelano | 12:00 |
07/01 | Valle de Egüés | 1 - 0 | Náxara | 16:00 |
07/01 | Mutilvera | 1 - 3 | Barakaldo | 16:30 |
07/01 | Izarra | 0 - 0 | Real Sociedad C | 17:00 |
07/01 | AD San Juan | 1 - 1 | Arenas Club | 17:00 |
07/01 | UD Logroñés | 3 - 0 | Utebo | 18:00 |
10/01 | Barbastro | 1 - 0 | Gernika | 19:30 |
13.01.2024 - 14.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
13/01 | Valle de Egüés | 0 - 0 | Real Sociedad C | 16:00 |
13/01 | Mutilvera | 0 - 2 | Calahorra | 16:30 |
13/01 | AD San Juan | 0 - 2 | Barakaldo | 17:00 |
14/01 | Bilbao Athletic | 0 - 0 | UD Logroñés | 12:00 |
14/01 | Barbastro | 2 - 1 | Brea | 12:00 |
14/01 | Alavés B | 5 - 1 | Náxara | 12:00 |
14/01 | RZ Deportivo Aragón | 0 - 0 | Tudelano | 12:30 |
14/01 | Izarra | 2 - 2 | Gernika | 16:30 |
14/01 | Arenas Club | 1 - 1 | Utebo | 17:00 |
20.01.2024 - 21.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
20/01 | Gernika | 3 - 0 | Valle de Egüés | 18:00 |
20/01 | Real Sociedad C | 2 - 2 | Alavés B | 18:00 |
21/01 | Brea | 1 - 1 | Izarra | 16:00 |
21/01 | Calahorra | 1 - 1 | AD San Juan | 16:30 |
21/01 | Náxara | 2 - 2 | RZ Deportivo Aragón | 17:00 |
21/01 | Tudelano | 0 - 1 | Mutilvera | 17:00 |
21/01 | Barakaldo | 1 - 0 | Arenas Club | 17:00 |
21/01 | Utebo | 0 - 0 | Bilbao Athletic | 17:30 |
21/01 | UD Logroñés | 0 - 0 | Barbastro | 18:00 |
27.01.2024 - 28.01.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
27/01 | Valle de Egüés | 0 - 0 | Brea | 16:00 |
27/01 | Mutilvera | 1 - 0 | Náxara | 16:30 |
27/01 | AD San Juan | 1 - 1 | Tudelano | 17:00 |
27/01 | Arenas Club | 0 - 1 | Calahorra | 17:00 |
28/01 | Alavés B | 1 - 2 | Gernika | 12:00 |
28/01 | RZ Deportivo Aragón | 3 - 1 | Real Sociedad C | 12:30 |
28/01 | Barbastro | 0 - 0 | Bilbao Athletic | 16:30 |
28/01 | Izarra | 0 - 2 | UD Logroñés | 16:30 |
28/01 | Barakaldo | 1 - 1 | Utebo | 17:00 |
03.02.2024 - 04.02.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
03/02 | Bilbao Athletic | 2 - 1 | Izarra | 17:00 |
04/02 | Utebo | 1 - 0 | Barbastro | 12:00 |
04/02 | Brea | 1 - 0 | Alavés B | 16:00 |
04/02 | Calahorra | 1 - 1 | Barakaldo | 16:30 |
04/02 | Gernika | 0 - 1 | RZ Deportivo Aragón | 17:00 |
04/02 | Náxara | 0 - 0 | AD San Juan | 17:00 |
04/02 | Tudelano | 0 - 0 | Arenas Club | 17:00 |
04/02 | UD Logroñés | 3 - 2 | Valle de Egüés | 18:00 |
04/02 | Real Sociedad C | 1 - 0 | Mutilvera | 18:15 |
10.02.2024 - 11.02.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
10/02 | Valle de Egüés | 0 - 2 | Bilbao Athletic | 16:00 |
10/02 | AD San Juan | 2 - 2 | Real Sociedad C | 17:00 |
10/02 | Mutilvera | 3 - 0 | Gernika | 18:15 |
11/02 | RZ Deportivo Aragón | 2 - 0 | Brea | 11:30 |
11/02 | Alavés B | 1 - 0 | UD Logroñés | 12:00 |
11/02 | Izarra | 2 - 0 | Barbastro | 16:30 |
11/02 | Calahorra | 1 - 0 | Utebo | 16:30 |
11/02 | Arenas Club | 4 - 0 | Náxara | 17:00 |
11/02 | Barakaldo | 3 - 1 | Tudelano | 17:00 |
24.02.2024 - 25.02.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
24/02 | Valle de Egüés | 0 - 0 | Izarra | 16:00 |
24/02 | Mutilvera | 1 - 2 | UD Logroñés | 16:30 |
24/02 | AD San Juan | 0 - 0 | Brea | 17:00 |
24/02 | Arenas Club | 0 - 0 | Gernika | 17:00 |
25/02 | RZ Deportivo Aragón | 2 - 2 | Bilbao Athletic | 11:30 |
25/02 | Alavés B | 1 - 1 | Barbastro | 12:00 |
25/02 | Calahorra | 2 - 2 | Náxara | 16:30 |
25/02 | Tudelano | 0 - 0 | Utebo | 17:00 |
25/02 | Barakaldo | 5 - 0 | Real Sociedad C | 18:00 |
02.03.2024 - 03.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
02/03 | Bilbao Athletic | 3 - 1 | Mutilvera | 16:00 |
02/03 | Utebo | 2 - 0 | Valle de Egüés | 17:30 |
02/03 | Gernika | 0 - 1 | Barakaldo | 18:00 |
03/03 | Barbastro | 1 - 1 | RZ Deportivo Aragón | 12:00 |
03/03 | Brea | 0 - 1 | Arenas Club | 16:00 |
03/03 | Izarra | 1 - 0 | Alavés B | 16:30 |
03/03 | Real Sociedad C | 1 - 2 | Calahorra | 17:00 |
03/03 | Náxara | 1 - 0 | Tudelano | 17:00 |
03/03 | UD Logroñés | 1 - 0 | AD San Juan | 18:00 |
09.03.2024 - 10.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
09/03 | AD San Juan | 1 - 0 | Bilbao Athletic | 12:00 |
09/03 | Mutilvera | 0 - 0 | Barbastro | 16:30 |
09/03 | Arenas Club | 2 - 1 | UD Logroñés | 18:00 |
10/03 | RZ Deportivo Aragón | 3 - 1 | Izarra | 11:30 |
10/03 | Calahorra | 0 - 1 | Gernika | 16:30 |
10/03 | Tudelano | 0 - 0 | Real Sociedad C | 17:00 |
10/03 | Náxara | 1 - 0 | Utebo | 17:00 |
10/03 | Alavés B | 6 - 2 | Valle de Egüés | 18:00 |
10/03 | Barakaldo | 2 - 0 | Brea | 18:00 |
16.03.2024 - 17.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
16/03 | Bilbao Athletic | 2 - 1 | Arenas Club | 16:15 |
16/03 | Utebo | 2 - 2 | Alavés B | 19:00 |
17/03 | Brea | 0 - 2 | Calahorra | 12:00 |
17/03 | Valle de Egüés | 3 - 3 | RZ Deportivo Aragón | 16:00 |
17/03 | Izarra | 2 - 1 | Mutilvera | 16:30 |
17/03 | Barbastro | 1 - 1 | AD San Juan | 16:30 |
17/03 | Gernika | 1 - 4 | Tudelano | 17:00 |
17/03 | UD Logroñés | 0 - 0 | Barakaldo | 18:00 |
17/03 | Real Sociedad C | 1 - 0 | Náxara | 18:00 |
23.03.2024 - 24.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
23/03 | AD San Juan | 4 - 0 | Izarra | 17:00 |
23/03 | Arenas Club | 0 - 0 | Barbastro | 17:00 |
23/03 | Real Sociedad C | 0 - 0 | Utebo | 20:15 |
24/03 | RZ Deportivo Aragón | 2 - 1 | Alavés B | 12:00 |
24/03 | Mutilvera | 1 - 0 | Valle de Egüés | 17:00 |
24/03 | Calahorra | 0 - 1 | UD Logroñés | 17:00 |
24/03 | Tudelano | 2 - 0 | Brea | 17:00 |
24/03 | Náxara | 2 - 1 | Gernika | 17:00 |
24/03 | Barakaldo | 1 - 2 | Bilbao Athletic | 18:00 |
30.03.2024 - 31.03.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
30/03 | Valle de Egüés | 0 - 3 | AD San Juan | 16:00 |
30/03 | Bilbao Athletic | 2 - 1 | Calahorra | 16:00 |
30/03 | Barbastro | 0 - 2 | Barakaldo | 17:00 |
30/03 | Brea | 1 - 0 | Náxara | 17:00 |
31/03 | Utebo | 3 - 2 | RZ Deportivo Aragón | 12:00 |
31/03 | Alavés B | 2 - 0 | Mutilvera | 12:00 |
31/03 | Izarra | 2 - 0 | Arenas Club | 17:00 |
31/03 | Gernika | 3 - 1 | Real Sociedad C | 17:00 |
31/03 | UD Logroñés | 3 - 1 | Tudelano | 18:00 |
05.04.2024 - 07.04.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
05/04 | Tudelano | 1 - 2 | Bilbao Athletic | 19:00 |
06/04 | Arenas Club | 3 - 1 | Valle de Egüés | 12:00 |
06/04 | Gernika | 2 - 0 | Utebo | 17:00 |
06/04 | Real Sociedad C | 3 - 2 | Brea | 18:00 |
06/04 | AD San Juan | 1 - 0 | Alavés B | 19:30 |
07/04 | Calahorra | 1 - 0 | Barbastro | 17:00 |
07/04 | Náxara | 0 - 3 | UD Logroñés | 17:00 |
07/04 | Barakaldo | 2 - 0 | Izarra | 18:00 |
07/04 | Mutilvera | 1 - 3 | RZ Deportivo Aragón | 18:30 |
13.04.2024 - 14.04.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
13/04 | Valle de Egüés | 1 - 3 | Barakaldo | 16:00 |
13/04 | Bilbao Athletic | 4 - 0 | Náxara | 16:30 |
13/04 | Utebo | 2 - 0 | Mutilvera | 19:00 |
14/04 | RZ Deportivo Aragón | 3 - 0 | AD San Juan | 12:00 |
14/04 | Alavés B | 0 - 1 | Arenas Club | 12:00 |
14/04 | Brea | 0 - 2 | Gernika | 12:00 |
14/04 | Izarra | 2 - 1 | Calahorra | 17:00 |
14/04 | Barbastro | 0 - 0 | Tudelano | 17:00 |
14/04 | UD Logroñés | 0 - 0 | Real Sociedad C | 18:00 |
20.04.2024 - 21.04.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
20/04 | AD San Juan | 3 - 0 | Mutilvera | 17:00 |
20/04 | Real Sociedad C | 0 - 0 | Bilbao Athletic | 19:00 |
21/04 | Arenas Club | 2 - 2 | RZ Deportivo Aragón | 12:00 |
21/04 | Brea | 0 - 2 | Utebo | 12:00 |
21/04 | Calahorra | 3 - 0 | Valle de Egüés | 17:00 |
21/04 | Tudelano | 4 - 0 | Izarra | 17:00 |
21/04 | Náxara | 0 - 3 | Barbastro | 17:00 |
21/04 | Gernika | 0 - 2 | UD Logroñés | 17:00 |
21/04 | Barakaldo | 3 - 2 | Alavés B | 18:00 |
04.05.2024 - 05.05.2024 | ||||
---|---|---|---|---|
04/05 | Utebo | 0 - 3 | UD Logroñés | 18:30 |
05/05 | Arenas Club | 1 - 1 | AD San Juan | 12:00 |
05/05 | Barakaldo | 3 - 0 | Mutilvera | 12:00 |
05/05 | Calahorra | 4 - 3 | RZ Deportivo Aragón | 12:00 |
05/05 | Tudelano | 2 - 0 | Alavés B | 12:00 |
05/05 | Náxara | 3 - 2 | Valle de Egüés | 12:00 |
05/05 | Real Sociedad C | 2 - 1 | Izarra | 12:00 |
05/05 | Gernika | 0 - 1 | Barbastro | 12:00 |
05/05 | Brea | 0 - 5 | Bilbao Athletic | 12:00 |